Kecskeméti Református Általános Iskola tanulói névsora




1.a |  1.b |  1.c |  1.d  

2.a |  2.b |  2.c |  2.d  

3.a |  3.b |  3.c |  3.d  

4.a |  4.b |  4.c |  4.d  

5.a |  5.b |  5.c |  5.d  

6.a |  6.b |  6.c |  6.d  

7.a |  7.b | 7.c

  8.a |  8.b | 8.c

  • 1.A osztály
    2017/2018-es tanév

  • Osztályfőnök: Dékányné Orosházi Márta
    Napközis: Hasur Edina



  • Argat Maja Zorka
    Baranyi Maja
    Borbély Zorka
    Csizmadia Máté Zoltán
    Dömök Csenge
    Fajka Csenge Lilla
    Faragó István
    Gál Szofi
    Hegymegi-Jakó Anna
    Jakab-Tóth Zoltán
    Kalán Fruzsina
    Kenyeres Sára Karolina
    Kovács Bence
    Laczikó Nikolett
    Lassu Benedek
    Lénárt Endre
    Márki Mira
    Nagy-Jászay László
    Németh Viktória
    Peszmet Zsombor André
    Pozderka Luca
    Szenáki Nimród
    Vécsy Rajmund György


    « vissza

  • 1.B osztály
    2017/2018-as tanév

  • Osztályfőnök: Andrássyné Dolog Éva
    Napközis: Kemenczés-Bolla Anikó

    Balla Bercel Mór
    Baranyi Dominik Levente
    Bencze Gábor
    Borbély Balázs
    Böde Kristóf János
    Czúth Milán
    Deák Gábor
    Fazekas Tamás
    Gonda Ábel
    Gubicz András
    Gulyás László
    Ihász Ajsa Emese
    Kárpáti Anna
    Kismarczi Botond Attila
    Kővári Viktória
    Mészáros Lilla Ágnes
    Nagy Lara
    Némedi Virág
    Papp Zalán
    Pataki Szonja
    Surman Dávid
    Szöllősi Laura Tünde
    Tóth Nóra
    Vörös Hédi


  • « vissza

  • 1.C osztály
    2017/2018-as tanév

  • Osztályfőnök: Lakatos Mónika
    Napközis: Szloszjárné Ágoston Renáta



    Antal Gergő Marcell
    Fülöp Anna
    Gyenes Ákos
    Gyenes Anita
    Gyifkó Barnabás
    Hofmeister Lili
    Kalló Dávid
    Kerekes Rebeka Olga
    Kolozsvári Péter
    Mészáros Gergő Imre
    Miklós Zsuzsanna
    Molnár Panka Eszter
    Némedi Panna Sára
    Poór Bence Sándor
    Slíz-Nagy Katinka
    Szabó Szonja
    Szentesi Nimród
    Takács Kíra
    Varga Orsolya Nia
    Vasadi Noel
    Vég Dorka
    Zugor Zsombor Hunor


  • « vissza

  • 1.D osztály
    2017/2018-as tanév

  • Osztályfőnök: Józsa Anikó
    Napközis: Jávorkáné Trepák Anita

     

    Bohner Blanka
    Farkasinszki Csaba
    Fodor Miklós Amar
    Gömöri Zsófia Ariella
    Kovács Péter
    Kurdi Kata
    Lovas Alíz Izabell
    Minda Huba Zétény
    Molnár Dávid
    Murányi Ajsa
    Nyeste Vanda
    Ördög Gréta
    Rácz Hanna Luca
    Szabó Levente
    Szabó Vilmos
    Szél Barnabás
    Szerdi Tilda Júlia
    Tamasi Sámuel
    Tankó Márk Pál
    Varga Vince Soma


  • « vissza

  • 2.A osztály
    2017/2018-as tanév

  • Osztályfőnök: Ráczné Horányi Mónika
    Napközis tanító: Fazekas Emese



    Alvarez-Insua Fernando
    Barkóczi Borbála
    Berta András
    Bertus Bernát
    Csatári Nimród Bence
    Dinka Regő
    Farkas András Kristóf
    Fekete Balázs
    Halasi Bátor
    Kaszab Adrienn
    Kenyeres Eszter Lujza
    Kovács Zsombor László
    Lakatos Lea
    Madari Boróka
    Nagy Dorina
    Nyirády Fédra
    Panda Barnabás
    Pápics Natali
    Pápics Nikol
    Pápics Noémi
    Schiszler Lilla
    Surányi Ráchel
    Szabó Ármin
    Szöllősi Márton
    Sztupovszki Sára
    Tóth Dávid Sándor
    Vass Árpád Valter

    « vissza

  • 2.B osztály
    2017/2018-as tanév

  • Osztályfőnök: Bárdos Péterné
    Napközis tanító: Sárdi Marianna



    Bak Levente Bence
    Csapó Virág
    Czéh Barnabás
    Demjén Kincső
    Farsang Ákos
    Kelemen Hanna
    Kocsis Benedek Pál
    László Korina
    Lédeczi József
    Nagy Balázs
    Nagy Letícia
    Nagy Olívia
    Osztényi Áron
    Sallai Lia
    Tapodi Bence József
    Tátrai Kornél János
    Tóth Álmos
    Tóth Dorina
    Tóth Noémi
    Trabach Marcell János
    Yin Xiaoyi Eszter


  • « vissza

  • 2.C osztály
    2017/2018-as tanév

  • Osztályfőnök: Véghné Tóth Izabella
    Napközis tanító: Kincsesné László Anita

     

    Berente Martin
    Diószegi Dorka Kata
    Fésűs Márk
    Göblyös Emma
    Haraszti Jázmin
    Horvát Milán Horáció
    Horváth Zsombor
    Kertész Kristóf
    Kiss Kornél
    Koncz Angelika
    Kovács Barna
    Mészáros Gyula Hunor
    Ollári Anna
    Ónodi Anna
    Polk Nikolett
    Szabó Zsombor
    Tasi Tímea
    Tokodi György Huba
    Tonté Boglárka Enikő
    Uzsorás Előd
    Vancsura Villő
    Varga-Zalay Bojána
    Vass Botond



  • « vissza

  • 2.D osztály
    2017/2018-as tanév

  • Osztályfőnök: Benkőné Lengyel Gabriella
    Napközis tanító: Lódi Anett Nikolett

     

    Balla Csenge
    Balla Emese
    Bárdos Levente
    Boros László
    Csősz Boglárka
    Dékány Bálint
    Deli Ágnes Anna
    Gáspár Szonja
    Halász Eszter
    Hraskó Nóra
    Juhász-Dunszt Levente
    Kálmán Simon
    Kovács Lehel László
    Kuti Emma Viola
    Mester Panna
    Mészáros Regő
    Sánta Mara
    Sóvágó Adél
    Tóth-Vígh Zétény
    Tusa Barnabás
    Ujszászi Nóra
    Vadászi Milán
    Vég Boglárka


    « vissza

  • 3.A osztály
    2017/2018-as tanév

  • Osztályfőnök: Koleszár Edit
    Napközis: Somogyi Haroldné

     

    Benyovszki Móric
    Borbás Luca
    Farkas Angelina
    Ihász Anna
    Kása Kata Beatrix
    Kasza Tünde
    Kósa Levente
    Makai Zsombor
    Ónodi Nándor
    Őri-Szabó Tamás László
    Pátkai Réka
    Pintér Boglárka
    Roza Zétény Benedek
    Simity Zorán
    Somodi Ferenc Ábel
    Szabó Gergő
    Tiszai Ádám
    Tóth-Bajnai Brúnó Roland
    Tóth Boglárka
    Török Málna Szofi
    Varga Szilárd Kornél


  • « vissza

  • 3.B osztály
    2017/2018-as tanév

  • Osztályfőnök: Magyar Péterné
    Napközis: Pecznikné Koncsik Rita

     

    Alföldi Lilien
    Baksai Kiara
    Bene Tímea
    Borbás Bence
    Brezina Dániel
    Csizmadia Liza Virág
    Ficsor Dominik
    Helenkár Erik
    Horváth Gergő
    Hujber Dávid
    Imricskó Nóra (magántanuló)
    Kerekes Hédi
    Majoros Bendegúz Zsolt
    Martony Eszter Andrea
    Mihó Mór
    Nagy Gréta Csenge
    Nagymihály Liza
    Nyirády Jázmin Nóra
    Rajnai Zsolt
    Raskó Endre István
    Réthy Hunor
    Szabó Soma
    Szatmári András Károly
    Szöllősi Szabolcs


  • « vissza

  • 3.C osztály
    2017/2018-as tanév

  • Osztályfőnök: Hajagosné Kovács Diána
    Napközis: Papné Sasinszki Ágnes

    Balla Gábor
    Bodor Adél
    Borbély Léna Katalin
    Csepeli Száva Hanna
    Domokos Zsombor
    Elek János
    Gyenes István Tamás
    Halasi Boróka
    Kerekes Laura Hanna
    Keresztes Zoltán Antal
    Kovács Izabella
    Laki Csenge
    Magyar Mirjam Hanna
    Molnár Benjámin
    Murányi Alida
    Polyák Levente
    Purgyik Zsombor
    Szabó Blanka
    Szegő Benedek
    Szentesi Olívia
    Vincze Réka
    Zilahi Kálmán Dávid


    « vissza

  • 3.D osztály
    2017/2018-as tanév

  • Osztályfőnök: Ádám Mihályné Rapcsó Ibolya
    Napközis: Marozsiné Suhari-Nagy Erzsébet

    Bali Dorottya
    Bogasov Gergő
    Bohner Dávid
    Borbély Zita
    Börönde Dániel Zoltán
    Dongó Gellért
    Fekete Botond
    Fodor Iván Jenő
    Hajnal Luca Panka
    Halász Rebeka
    Konfár Hanna
    Konfár Kende
    Lovas Gréta Jázmin
    Nagy Levente
    Parádi Noémi Rita
    Pogány Bence
    Ruszinkó Bernát Tihamér
    Sári Hanna
    Sári Patrik
    Sárközy Annaróza
    Tamasi Lili
    Tankó Milán András
    Tormási Krisztina
    Törőcsik Dóra


    « vissza

  • 4.A osztály
    2017/2018-as tanév

  • Osztályfőnök: Dr. Sárközyné Szentkirályi Emese
    Napközis: Földházi Dalma

     

    Abonyi Bálint Bence
    Bakonyi Olívia
    Balogh Sophie Veronika
    Bartos Zsuzsanna Ágnes
    Berta Villő
    Bodnár Rebeka
    Borbély Maja Leona
    Bősze Emma
    Bugsch Andrea
    Fekete Lilla
    Feyér Csanád
    Illés Márta Liliána
    Lázár Fanni
    Magony Ramón
    Polgár Nimród
    Provaznik Balázs
    Pusztai Balázs
    Pusztai Bálint
    Sárkány Boldizsár
    Szadeczki-Szabó Sára
    Szeleczki Laura
    Szeleczki Tamara
    Takács Dávid
    Tettey Dóra Melissza
    Tóth Panna Alma
    Tóth Zalán
    Vinczellér Ákos
    Vrana Laura


  • « vissza

  • 4.B osztály
    2017/2018-as tanév

  • Osztályfőnök: Sipos Ildikó
    Napközis: Lakóné Dormán Boglárka

     

    Asztalos Dániel Sándor
    Butor Márton Kadosa
    Deák Szonja
    Gawin Dávid Balázs
    Geiger Lina Paula
    Gömöri Aurél Gábor
    Gulyás-Oldal Bence
    Gyenei Tamás
    Horváth Csenge
    Jávorka Attila
    Kiss Adrienn
    Kiss Emese
    Méhes Kristóf Róbert
    Molnár Zsófia
    Pesti Milán
    Piroska Liliána Ada
    Raskó Zsigmond Balázs
    Ruszinkó Aurél
    Sánta Csongor
    Szabó Vanda
    Szabó Zolta Dániel
    Varga Máté
    Varga Zoltán Bátor


    « vissza

  • 4.C osztály
    2017/2018-as tanév

  • Osztályfőnök: Tarapcsik Katalin

    Napközis: Papné Szász Katalin

     

    Antal Fruzsina Zoé
    Bencze Anna
    Bodri Dániel
    Czumbil Mihály Zoltán
    Fésűs Fülöp
    Gajári Márk
    Gajári Nóra
    Hajagos Benjámin
    István Csepke
    Jakab-Tóth Eszter
    Kovács Kata Sára
    Ladányi Csaba
    Markó Csanád Zsolt
    Mitykó-Decendario Miklós
    Monori Panna
    Nagy Luca Natália
    Német Károly
    Német Tamás
    Osztényi Dániel
    Szabó Hanna
    Terjéki Panna
    Zseni Máté


  • « vissza

  • 4.D osztály
    2017/2018-as tanév

  • Osztályfőnök: Karácsonyi Zoltánné
    Napközis: Farkas Dóra

     

    Ballus Tivadar
    Budai Ákos
    Budai Máté
    Cseh Dorka Inez
    Dobos Odett Zoé
    Fehér Zsombor
    Gál Gréti
    Halász Gergely József
    Juhász Anna Lilien
    Kerekes Zsófia Emese
    Kovács Jázmin
    Miklós Gyula
    Nagy Noémi
    Sánta Zea
    Sikorszki Balázs
    Szlávik Teodóra Ágnes
    Thurner Hanna
    Vadászi Ábel
    Varga Johanna
    Varga Nóra
    Varró Fióna Szofi



  • « vissza

  • 5.A osztály
    2017/2018-as tanév

  • Osztályfőnök: Gyömbér Csabáné

     

    Aczél-Szabó Csongor
    Balázs Olivér
    Bujdosó Krisztina Evelin
    Dinka Álmos Csaba
    Dudás Csilla
    Faragó Júlia
    Farkas Benedek
    Flaisz Nikolett
    Gonda Csongor
    Hegymegi-Jakó Tamás
    Kalán Zsófia
    Kasza Enikő
    Kocsis Manó Ákos
    Kocsis Máté András
    Kovács Benedek Noel
    Leitert Anna Lili
    Lénárt Eszter Katalin
    Mezős Róza
    Nagy Péter Tibor
    Porvan Hunor
    Szigeti Csenge
    Szili Ágnes
    Vécsy Virág
    Wolf Hanna


  • « vissza

  • 5.B osztály
    2017/2018-as tanév

  • Osztályfőnök: Vincze Tibor

    Ádány Donát Olivér
    Bakonyi Norman
    Borbás Katalin Fanni
    Brezina Dorka Rebeka
    Caruso Aurelia
    Csuvár Anna
    Diószegi Kristóf Balázs
    Fleig Áron
    Gaál Barnabás
    Horváth Levente
    Jux Benjamin Michael
    Kalóz Kira
    Kárpáti Ákos
    Mádai Csenge
    Magony Dárius
    Nagy Boglárka
    Pajor Alíz Viktória
    Pálfi Anna
    Piegel Áron
    Szabó Gábor
    Szatmári László Zsigmond
    Tóth Balázs
    Tóth Gergő
    Vercz Máté
    Vörös Huba
    Vrana Szimonetta Kinga
    Wórum Regő

  • 5.C osztály
    2017/2018-as tanév

  • Osztályfőnök: Telekes Tamás

        

    Bartók Ádám
    Benkovics István Bendegúz
    Deli Imre László
    Faragó Péter
    Fodor Larina
    Hamar Sára Júlia
    Hraska Ágnes
    Jeruska Zsófia
    Keller Anna
    Keresztes-Nagy Hanna
    Kocsis-Pavelka Gábor
    Kolozsvári Boglárka
    Komádi Zalán Lajos
    Kovács Ádám János
    Lovászi Bendegúz
    Mányoki Ádám
    Mikesi Péter
    Molnár Lili
    Molnár Simon
    Oláh Zétény
    Purgyik Barnabás
    Sárkány Emma
    Sóvágó Emese
    Szarvas Sára
    Tekes Tekla
    Túri Nelli
    Zilahi Eszter Boglárka



  • « vissza

  • 5.D osztály
    2017/2018-as tanév

  • Osztályfőnök: Mikesiné Ertl Katalin

     

    Benedikti-Rembeczky Hanna
    Domján Larina
    Fábián Zsanett
    Farkas Panni
    Fodor Ildikó Amira
    Gál Tamás
    Halász István
    Horváth Dániel
    Kanyó Boldizsár
    Keszthelyi Julianna Irén
    Kis Barnabás
    Kovács Petra
    Krupa Lea
    Kurucz Dorka
    Labancz Benedek
    Mónus Dávid
    Nagy Hanna
    Opris Hanna
    Parádi Anita Erzsébet
    Potó Antonella
    Stróbl Ádám Levente
    Szerdi Lídia Sára
    Szöllősi Levente
    Tar Viktória
    Varga Zsófia



    « vissza

  • 6.A osztály
    2017/2018-as tanév

  • Osztályfőnök: Szondiné Asztalos Éva

     

    Balázs Kata
    Bartos Sára Emma
    Bodnár Barnabás
    Dinka Jázmin
    Dinka Zétény
    Feyér Zétény
    Fodor Pál
    Halasi Ákos
    Hamza Máté Zsolt
    Holló Míra Bianka
    Kenyeres Lili Noémi
    Keresztesi Lilla Laura
    Lédeczi Viktória
    Magony Ruben Joel
    Novomeszky Lili
    Pajor Dominika
    Somogyi Kata
    Szabó Ambrus Marcell
    Szentesi Nóra
    Talmácsi Janka
    Tettey Roberta Lilla
    Tombácz Levente Ferenc
    Végh Lilian


  • « vissza

  • 6.B osztály
    2017/2018-as tanév

  • Osztályfőnök: Csősz Győzőné

    Bali Gergely
    Baranyi Zsófia
    Bogasov Fanni
    Csuma Zita Boglárka
    Danku Bálint Benjamin
    Dobos Kornél
    Farsang Kata
    Füredi Hanna
    Gyenei András
    Kovács Réka Fruzsina
     Kovács Sebestyén Patrik
    László Levente
    Magyar Dániel
    Majoros Luca
    Méhes Gellért István
    Palotás Gergely József
    Pethő Sára
    Törőcsik Zsombor
    Varga Benedek István
    Varga Hédi Vera


  • « vissza

  • 6.C osztály
    2017/2018-as tanév

  • Osztályfőnök: Váradi Katalin

     

    Baczúr Tamara Anna
    Bán András
    Bodri Dávid
    Domokos Nándor
    Endrész Balázs
    Hojsza Hajnal
    Horti Márk Attila
    Kajdácsi Gergely
    Kiss János
    Laczi Anna
    Lehoczki Fanni
    Losonczi Orsolya
    Lovászi Bulcsú
    Molnár Péter
    Nagy Károly Márton
    Okos Csaba István
    Oláh Hanna
    Pankotai Márkó
    Polyák Luca
    Szabadi Botond
    Szabadi Lara
    Szűcs Júlia
    Tuska Ádám
    Ványi Levente
    Varga Eszter
    Wórum Benedek


  • « vissza

  • 6.D osztály
    2017/2018-as tanév

  • Osztályfőnök: Melicher Márta

     

    Babiczki Nándor
    Bóc Adél
    Drabant Máté
    Elek Dániel
    Emődi Blanka
    Geiger Ábel Tamás
    Hundamer Petra
    Juhász Dávid Edvárd
    Kalló Márk
    Kapás Ádám
    Kapás Bendegúz
    Kuti Berta Rozália
    Ludman Luca
    Makra Csongor Barnabás
    Mészáros Maja
    Nagy Huba Kende
    Rapcsó Petra
    Sikorszki Péter
    Sóvágó Barna
    Szabó Barna
    Szabó Dóra
    Szerdi Emma Rebeka
    Toók Máté
    Tót Ignác
    Varga Marcell
    Wórum Anna

    « vissza

  • 7.A osztály
    2017/2018-as tanév

  • Osztályfőnök: Kalózné Németh Izabella

     

    Balázs Anna
    Bikfalvi Lilla
    Faragó Áron Levente
    Flaisz Adél
    Fodor Endre Nándor
    Friedrich Anna
    Hajagos Dániel
    Halasi Gergő
    Hörcsök Petra
    Illich Zsombor
    Jeszenői Sára
    Kőrös Eszter Borbála
    Mészáros Fanni Edit
    Molnár Botond
    Oros Ádám Szabolcs
    Revuczky Patrik
    Rózsa Levente
    Tóth Gergő


    « vissza

  • 7.B osztály
    2017/2018-as tanév

  • Osztályfőnök: Körmöcziné Pajor Anett

     

    Abonyi Olivér
    Árva Áron
    Bálint Rozália
    Dobák Dénes
    Fazekas Nóra
    Ferkó Dániel
    Füzesi Réka
    Gawin Hanna Gabriella
    Kelemen Gergő Máté
    Lévai Márk Vencel
    Madár Alexa Sarolta
    Mádai Botond
    Major Kristóf
    Pajor Franciska
    Piegel Dorka
    Pusztai Zalán Miklós
    Stróbl Anita Anna
    Szabó Georgina
    Szatmári Eszter Klára
    Tóth Molli
    Varju Kenéz
    Veress Kinga Kincső             
    Vörös Emma


  • « vissza

  • 7.C osztály
    2017/2018-as tanév

  • Osztályfőnök: Patocskai Gáborné

     

    Antal Péter
    Bán Attila
    Bodor Előd
    Fazekas Réka
    Gál Anna Barbara
    Gudmon János
    Gyurik Vanda
    Halasi Botond
    Hegedűs György
    Magyar Noémi Anna
    Mikesi Dorottya
    Nemes Dániel
    Szakonyi Andor
    Szűcs Árpád Sándor
    Tánczos-Szabó Csenge
    Tekes János
    Tohai Olivér
    Ujszászi Zsófia
    Varga Gergő
    Vég Bettina


  • « vissza

  • 8.A osztály
    2017/2018-as tanév

  • Osztályfőnök: Nagy Tibor

     

    Brockmeyer Sophie-Isabella
    Chandler Oliver Seymour
    Csontos Regina
    Demjén Bátor
    Elek-Rembeczky Kevin
    Gazsó László
    Halász Gréta
    Iványosi-Szabó Lilla
    Lakatos Áron
    Lédeczi Barbara
    Lombos Eszter Sára
    Magyar Péter
    Mike Botond
    Nagy-Sebestyén Nándor
    Palotás Levente
    Porvan Eszter
    Posta Bence
    Potó Annabella
    Szép Regő Benedek
    Tapodi Vanessza Anasztázia
    Végh Hanna Dóra
    Vinczellér Milán
    Vollmer Flórián Pankratz


  • « vissza

  • 8.B osztály
    2017/2018-as tanév

  • Osztályfőnök: Jámborné Márkus Emőke

    Alvarez Insua Viktória
    Csizmadia Péter Károly
    Deli Lúcia
    Dinka Hunor Levente
    Fábián Lizett
    Fellegi Csanád Áron
    Fodor Annamária
    Gosztolya Tünde
    Illés Bence Attila
    Juhász Márk Hunor
    Laki Lili
    Martin Kevin
    Némedi Máté Sándor
    Szabó Bence Zsombor
    Szabó Eszter
    Tarjányi Petra
    Tarjányi Réka
    Tombácz Katalin Édua


    « vissza

  • 8.C osztály
    2017/2018-as tanév

  • Osztályfőnök: Dr. Babiczkiné Pellikán Krisztina Márta

     

    Ágoston Zoltán
    Antal Jázmin Franciska
    Aszódi Jázmin
    Bán Hanna
    Blaszák Andor Lőrinc
    Boros Klaudia
    Dunai Dávid
    Farkas Bianka
    Halász Máté Attila
    Horváth Zsófia
    Kecskés Jázmin Anita
    Kovács Koppány Levente
    Kökény Beáta Petra
    Lévai Gréta Laura
    Lovászi Botond
    Mátyás Valéria Krisztina
    Molnár Lídia
    Palotai Márton András
    Pankotai Fanni
    Polgár Anna Tímea
    Radics Roland
    Sikorszki László
    Szűcs Viktória


    « vissza